20.09 - 03.10 >> URLOP

Szukaj

wielka księga fakapu z dedykacją

39.00 zł

czas wysyłki: 7 dni

Wielka Księga Fakapu, czyli 160 najlepszych rysunków z ostatnich 5 lat. Z dedykacją jaką sobie zażyczysz (w granicach rozsądku). Treść dedykacji dodaj jako notatkę do zamówienia, w przypadku braku notatki, książka będzie zawierać sam podpis Autorki.

Nota od wydawcy, którą sama pisałam :) 

Codzienność bez filtra, czyli przezabawne rysunki Kamili Szcześniak, która od 5 lat tworzy profil Nieładnie na fejsbuku i instagramie.
W życiu każdego człowieka zdarzają się wzloty i upadki. Niekiedy jednak tych drugich jest nieco więcej… Jeśli wskazówka wagi już dawno przestała z Tobą współpracować, mężczyzna Twoich marzeń odjechał na białym koniu z inną, a przelew znowu nie przyszedł, to ta książka jest dla Ciebie.
Nieładnie. Wielka księga fakapu to zbiór satyryczno-komiksowych ilustracji pokazujących codzienność bez filtra. Autorka z humorem opowiada o absurdach życia codziennego, problemach realnych i wymyślonych. Jej rysunki demaskują perfekcyjny świat kolorowych periodyków, obsesyjną pogoń za pięknem i radość na pokaz. Podczas gdy gwiazdki Instagrama z uśmiechem popijają kawę w doskonałym makijażu, ona w kapciach i poplamionym szlafroku mocną kreską snuje opowieść o bezbrzeżnej ludzkiej głupocie, nie oszczędzając przy tym siebie.
Sarkazm, czarny humor i codzienność pokazana w krzywym zwierciadle to najkrótsza recenzja tej książki, wszystko to podane w lekkiej formie, ale bez lukru i wisienki. Smacznego! PS. I pamiętaj, nic nie musisz.

  • Autor: Ja (Kamila Szcześniak)
  • Wydawnictwo RM
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 160
  • wymiary: 208 x 167 x 20

zobacz też